محصولات جوملا (Joomla)
محصولات وردپرس (Wordpress)

انجمن پرسش و پاسخ و درخواست ها

در این بخش کاربران ویژه گلچین آنلاین می توانند درخواست ها و پرسش های خود را با دیگر کاربران مطرح کنند.و از تجربیات یکدیگر استفاده کنند. برای ارسال پست از دکمه آبی رنگ پایین استفاده کنید
  1. سعید
  2. درخواست افزونه و قالب
  3. دوشنبه, 06 خرداد 1398
سلام به گلچین
من دنبال یه افزونه membership هستم. با این تفاوت که کاربرا بتونن حق اشتراک سالیانه خودشونو به صورت ماهانه یعنی قستی پرداخت کنن.
همچین چیزی داریم؟
مثل کاربر هر بار یه مبلغی پرداخت کنه و این مبلغ از حسابش کم بشه.
یا کلا یه افزونه ای که کاربرا بتونن باهش پرداخت انجام بدن و توی یه لیستی ذخیره بشه که چه کاربری چقدر پرداخت کرده
گلچین آنلاین پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
مدیر و سرپرست کل
0
رای ها
Undo
سلام با آر اس ممبرشیپ میتونید که برای کاربر اشتراک 1 ساله تعریف کنید و بعد اشتراک های یکماهه با قیمت مشخص هم تعریف کنید و به کاربر بگید هر ماه پرداخت کنه

دوم با آر اس فرم میتونید یک فرم ساده بسازید و به پلاگین پرداخت متصل کنید و کاربر هر ماه پرداخت کنه
نظر
هیچ نظری وجود ندارد
سعید پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
عضو ویژه طلایی
0
رای ها
Undo
ممنون بابت پاسختون.
من میخوام به این صورت باشه که تو پنل کاربر یه مبلغی رو براش نشون بده و کاربر هر مقدار از اون مبلغ رو که خواست پرداخت کنه و از اون مقدار کم بشه.
گزینه ار اس فرم گزینه خوبیه که به دلخواه میشه پرداخت کرد ولی نمیشه به جایی وصلش کرد.
نظر
هیچ نظری وجود ندارد
گلچین آنلاین پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
مدیر و سرپرست کل
0
رای ها
Undo
درود همچین افزونه ای مشاهده نکردم تابحال. اما میشه اختصاصی نوشتش در صورت تمایل برای دریافت هزینه تیکت بزنید (هزینه بالای 500 میشه حدودا)
نظر
هیچ نظری وجود ندارد
  • صفحه :
  • 1

هیچ پاسخی برای این پست ارسال نشده.
همچنین شما مجاز به ارسال پاسخ برای این پست نیستید
تمامی حقوق این سایت متعلق به گلچین آنلاین می باشد. هرگونه کپی برداری از محصولات و مطالب سایت شامل پیگرد قانونی و شخصی خواهد بود. © 2013-2019 Golchinonline All Rights Reserved. Designed By Golchinonline.ir