قالب فروشگاهی جوملا JA bookshop

   دمو فالب  سازنده :Joomlart   سازگار با : جوملا 3x   سازگار با فارسی و RTL   نسخه :1.1.9  

قالب فروشگاهی (BookShop) محصولی از شرکت (Joomlart) طراحی شده با فریم ورک وارپ (Warp)،سازگار با زبان فارسی و راست چنین،قالبی زیبا و حرفه مناسب برای راه اندازی انواع وبسایت های فروشگاهی از جمله فروشگاه کتاب،پوشاک،لوازم خانگی و...،از دیگر ویژگی های این قالب می توان به طراحی بصورت ریسپانسیو و استفاده از کامپوننت فروشگاه ساز میجوشاپ (MijoShop) در طراحی قالب اشاره کرد.هم اکنون می توانید این قالب ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

فايل‌ها:
قالب فروشگاهی JA BookShop 1.1.9
تاريخ 1400-11-20 22:03:51
اندازه : حجم فايل 37.51 MB

برای دانلود این محصول شما نیاز به خرید اشتراک دارید اگر عضو هستید با حساب کاربری خود وارد شوید.

The ecommerce responsive Joomla template for Joomla 3.2 and Joomla 2.5 – JA Bookshop is a supreme template for online bookstores or any type of e-commerce site. It is built on the robust T3 Framework with Bootstrap 3, supports RTL language layout, fully responsive and brings in an pleasing blogging experience with EasyBlog.

JA Bookshop will definitely boost up your e-stores with the vigorous shopping cart component – Mijoshop. This feature-rich component is compatible with thousand of Opencart extensions and supports numerous payment and shipping gateways which would assure you an ideal solution for your online business.

Available in 5 color schemes and 8 bonus pages, JA Bookshop is a perfect choice for an elegant and multi-functional e-store website. This template supports RTL CSS Style.

.
کلمات کلیدی: joomlart