محصولات جوملا (Joomla)
محصولات وردپرس (Wordpress)

دانلود تمامی CB AddonsکامپوننتCommunity Builder در یک پکیج

0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  2018

CB یا همان Community Builder افزونه ای جهت ساخت یک جامعه ارتباطی در جوملاست. این افزونه که قدمتی چند ساله دارد  و از جوملا 1.5 تا امروز با جوملاکاران می باشد.دارای امکانات بسیاری می باشد.از جمله معروفترین امکانات و استفاده ها از این افزونه تغییر صفحه ثبت نام و اضافه کردن  فیلدهای اضافی به صفحه ثبت نام جوملا و دادن پروفایل شخصی به هرکاربر می باشد. همانطور که می دانید این افزونه دارای پلاگین های الحاقی بسیاری می باشد که هرکدام امکاناتی به این افزونه اضافه می کنند. امروز برای شما تمامی پلاگین ها و addons های این افزونه را به صورت یکجا و در یک پکیج آماده کرده ایم. لیست پلاگین ها و توضیحات افزونه را می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

فايل‌ها:
دانلود تمامی پلاگین های الحاقی CB Addons
اندازه : حجم فايل 34.48 MB

برای دانلود این محصول شما نیاز به خرید اشتراک دارید اگر عضو هستید با حساب کاربری خود وارد شوید.

Cb Activity

افزونه CB Activity یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.کار این افزونه نمایش و اطلاع رسانی فعالیت های کاربران می باشد.


CB Antispam

افزونه CB Antispam یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.کار این افزونه جلوگیری از اسپم کاربران و ربات ها در افزونه می باشد.


CB Author Bot

افزونه CB Author Bot یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.کار این افزونه لینک دادن به پروفایل نویسنده می باشد.


CB Auto Actions

افزونه CB Auto Actions یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.کار این افزونه خودکار کردن برخی کارهای تکراری در CB می باشد.


CB Auto Welcome

افزونه CB Auto Welcome یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.کار این افزونه نمایش پیغام خوش آمد به کاربران می باشد.


CB Blogs

افزونه CB Blogs یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.کار این افزونه نمایش مطالب کاربر در پروفایل CB و تب blog می باشد.


CB Captcha

افزونه CB Captcha یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.کار این افزونه نمایش کپچا برای بخش ثبت نام و دیگر بخش های مورد نیاز در کامپوننت CB می باشد.


CB Code Field

افزونه CB Code Field یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.کار این افزونه نمایش کدها در کامپوننت CB می باشد.


CB Conditionals

افزونه CB Conditionals یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.کار این افزونه نمایش  یا مخفی کردن فیلدها و تب ها در CB است.


CB Connect

افزونه CB Connect یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.


 

CB Content Bot

افزونه CB Content Bot یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.کار این افزونه نمایش  یا مخفی کردن فیلدها و تب های CB در مطالب جوملاست.


CB Content Module

افزونه CB Content Module یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.کار این افزونه نمایش  گزینه های CB در جوملا به شکل یک ماژول می باشد.


CB Core Fields Ajax

افزونه CB Core Fields Ajax یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.کار این افزونه نمایش فیلدهای ای جکس در CB می باشد.


CB File Field

افزونه CB File Field یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.کار این افزونه نمایش فیلدهای فایل در CB می باشد.


CB Footer Removal

افزونه CB Footer Removal یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.کار این افزونه حذف فوتر در CB می باشد.


CB Forums

افزونه  CB Forums  یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.


CB Gallery

افزونه  CB Forums  یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.این افزونه امکان اضافه کردن گالری به CB را می دهد.


CB Google Translate

افزونه  CB Google Translate  یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.این افزونه ترجمه خودکار گوگل ترنسلیت را به CB اضافه می کند.


CB Gravatar Field

افزونه  CB Gravatar Field  یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.این افزونه یک فیلد آواتار به CB اضافه می کند.


CB GroupJive

افزونه  CB GroupJive  یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.


CB Invites

افزونه  CB Invites یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.این افزونه به شما امکان دعوت کردن دیگران به این شبکه اجتماعی را می دهد.


CB Last Views Tab

افزونه  CB Last Views Tab  یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.این افزونه به کاربران شما امکان می دهد بدانند چه کسی قبلا از پروفایل آنها بازدید کرده است.


CB Password Strength

افزونه  CB Password Strength  یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.این افزونه به کاربران شما امکان می دهد موقع ثبت نام میزان امنیت پسوردشان را مشاهده کنند.


CB Privacy

افزونه  CB Privacy  یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.این افزونه به کاربران امکان می دهد تا اکانت خودشان را حذف کنند


CB Profile Gallery

افزونه  CB Profile Gallery  یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.این افزونه به پروفایل یک گالری اضافه می کند.


CB Profile Update Logger

افزونه  CB Profile Update Logger  یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.این افزونه تغییرات و آپدیت های پروفایل را ذخیره می کند.


CB ProfileBook

افزونه  CB ProfileBook  یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.این افزونه پست مهمان و دیوار به پروفایل اضافه می کند تا بقیه بتوانند روی آن بنویسند.


CB ProgressField

افزونه CB ProgressField یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.


CB Rating Field

افزونه  CB Rating Fieldیک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.این افزونه برای امتیازدهی در Cb کاربرد دارد


CB Reconfirm Email

افزونه  CB Reconfirm Emailیک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.این افزون به کاربران شما امکان تایید مجدد ایمیلشان را می دهد


CB Redirect Bot

افزونه CB Redirect Bot یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.این افزونه ویژه ریدایرکت لینک ها را می دهد


CB Replacer Bot

افزونه CB Replacer Bot یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.


CB Search Bot

افزونه CB Search Bot یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.این افزونه به بخش جستجوی جوملا امکان جستجو در Cb را می دهد.


CB Template Changer

افزونه  CB Template Changerیک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.


CB Verify Email

افزونه CB Verify Email یک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.


CB Video Field

افزونه  CB Video Fieldیک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.این افزوهه به CBشما فیلد ویدئو اضافه می کند.


DB Lookup Field

افزونه  DB Lookup Fieldیک پلاگین مکمل برای کامپوننت Community Builder می باشد و امکانات این سیستم قدرتمند را ارتقا داده و بهبود می بخشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ممکنه این مطالب هم براتون جالب باشه                                  

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظرات (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام و وقت بخیر
آیا لینک دانلود حدف شده است؟

This comment was minimized by the moderator on the site

با احترام لینک دانلود تصحیح شد.

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام نسخه جدید و فارسی شده رو برای دانلود قرار ندادین ؟

ممنون از شما

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
تمامی حقوق این سایت متعلق به گلچین آنلاین می باشد. هرگونه کپی برداری از محصولات و مطالب سایت شامل پیگرد قانونی و شخصی خواهد بود. © 2013-2019 Golchinonline All Rights Reserved. Designed By Golchinonline.ir