مرجعی کامل از قالب های شرکت های معتبر خارجی

دنبال قالب مناسب و اورجینال میگردید؟ از سایت دیگر ما دیدن کنید !

Image is not available
Shadow
Slider

آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگرام این کانال است و گلچین آنلاین هیچ کانال دیگری در تلگرام ندارد؟

فرم ساز aikon Easy Form Builder

در تاریخ . مجموعه : فرم سازها

1
Like
+1
Dislike
0

60px420px16

   دمو افزونه  سازنده : aikon CMS  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت,ماژول   نسخه افزونه :2.2.1 

aikon Easy Form Builder افزونه ای ویژه ساخت انواع فرم در جوملا می باشد. که به راحتی می توانید از انواع فیلدها در آن استفاده کنید.این افزونه محصولی از شرکت aikon می باشد و یکی از بزرگترین امکانات آن امکان اعتبار سنجی هر فیلد می باشد.در واقع این افزونه امکان اعتبار سنجی طیف گسترده ای از پارامتر ها مثل رمز - ایمیل-تاریخ-و ده ها موارد دیگر را دارد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

 

تغییر پروفایل ثبت نام جوملا با Rsform Profile

در تاریخ . مجموعه : فرم سازها

1
Like
+1
Dislike
0

E08d29769d81de

   دمو افزونه  شرکت سازنده : vdm  سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه افزونه : 2.0.2

افزونه تجاری RSForm Profile - Plugin -محصولی از شرکت VDM که با آن می توانید فیلدهای ثبت نام و پروفایل جوملا را تغییردهید ! همانطور که می دانید فیلدهای پیش فرض ثبت نام جوملا ثابت هستند و هیچ بخشی برای تغییر آنها وجود ندارد.و گاهی ممکن است بخواهید تا فیلدهای جدیدی به ثبت نام جوملا اضافه کنید.البته این کار را افزونه های دیگر نیز انجام می دهند و در خود آر اس فرم نیز پلاگینی برای اینکار وجود دارد. اما فرق این پلاگین با بقیه آنها این است که این پلاگین تغییرات را پروفایل پیش فرض جوملا نیز اعمال می کند و بدین ترتیب به هر تعدادی که فیلد اضافه کنید آنها را در پروفایل کاربری جوملا نیز خواهید دید.هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

فرم ساز حرفه ای و زیبای جوملا Balboa Forms PRO

در تاریخ . مجموعه : فرم سازها

2
Like
+2
Dislike
0

Forms Intro

   دمو افزونه  شرکت سازنده : balbooa  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه افزونه :  1.6.3

کامپوننت Balboa Forms یک سیستم فرم ساز پیشرفته جوملا برای ساخت انواع فرم ثبت نام- سفارش - فرم های تحت موبایل و .. می باشد. از امکانات جالب این فرم ساز می توان به قابلیت Drag and Drop آن و اتصال به درگاه های بانک های جهانی مثل پی پال و.. اشاره کرد. هم اکنون می توانید این افزونه جالب و کاربردی را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

امضای دیجیتال در فرم RSFormPro Digital Signature فارسی

در تاریخ . مجموعه : فرم سازها

1
Like
+1
Dislike
0

121e4cae

   دمو افزونه  شرکت سازنده : rsjoomla  سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه افزونه :  1.53.1

RSFormPro Digital Signature یک پلاگین جالب و کاربردی برای دریافت امضای دیجیتال هنگام پر کردن فرم توسط کاربر می باشد. یعنی یک فیلم امضای دیجیتال نیز به فرم اضافه می شود و یک صفحه سفید است که کاربر می تواند در آن امضای خود را وارد کند (اگر با کامپیوتر باشد می تواند همانطور که در نرم افزار نقاشی ویندوز نقاشی میکشد امضای خود را هم وارد کند و اگر با گوشی لمسی باشد که به راحتی با لمس امضا می کند) بدین ترتیب می توانید هنگام پر کردن فرم از کاربر امضا نیز دریافت نمایید.